Wire ikona

Wire3.13

WindowsInternet i komunikacjaKomunikatory internetoweWire
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wire to multiplatformowy komunikator, który część swojej popularności zawdzięcza temu, że powstał we współudziale programistów pracujących wcześniej nad Skypem. Program dostępny jest na różnych platformach, a najbardziej wyróżnia go dopracowany interfejs.

Po zarejestrowaniu się w komunikatorze i zweryfikowaniu swojej tożsamości przez maila, użytkownik zyskuje możliwość synchronizacji swojej listy kontaktów ze skrzynką pocztową Gmail. Główny ekran aplikacji podzielony jest na dwie części: po lewej stronie wyświetla się lista kontaktów, po prawej sama rozmowa. Program prezentuje się bardzo elegancko, interfejs działa płynnie i bezproblemowo. Takie połączenie będzie mile widziane na przykład podczas prezentacji czy konferencji.

Funkcjonalność Wire można uznać za zadowalającą. Program pozwala na komunikacją tekstową i głosową. W przypadku pierwszej możliwe jest także przeprowadzenie konwersacji grupowej, w której udział może wziąć nawet 128 użytkowników. Możliwe jest wygodne i efektowne wysyłanie obrazków, a także linków do takich serwisów, jak YouTube czy Spotify, które automatycznie zostaną osadzone w widoku rozmowy i będą mogły zostać tam odtworzone bez konieczności uruchamiania przeglądarki. Dla wielu ważną zaletę, może stanowić fakt, że treść rozmów przeprowadzonych za pomocą Wire'a jest zaszyfrowana.

Udostępnij
Wire 3.13wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 129
Data aktualizacji16 lut 2020
Rozmiar pliku68.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Wire ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)