Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Nowy mks_vir, a mks.com.pl

Po przeczytaniu minirecenzji cabisa na temat "nowego" mks_vira, męczył mnie temat odnośnie strony domowej tego programu antywirusowego (co zresztą widać w komentarzach). Nie podobało mi się, że firma ArcaBit stworzyła nowego antywirusa, ale nie zadbała, aby stara witryna przestała istnieć lub po prostu przekierowywała ją na nowy adres.

Mniej zaawansowani użytkownicy mogą się nie zorientować podczas poszukiwań nowej odsłony mks_vira i wejść na stronę (pierwsza i druga pozycja w Google), z której można pobrać program w wersji 9.0, która nie jest produktem programistów z ArcaBita, tylko starych pracowników firmy mks (proszę mnie poprawić jeśli jestem w błędzie).

Dzisiaj po południu wysłałem zapytanie do działu marketingu firmy ArcaBit :
Witam,
od kilku dni nurtuje mnie pewne pytanie jeśli "przejęliście" markę mks_vir i wydajecie nową wersje tego programu. To dlaczego nie ściągnęliście strony mks.com.pl, która tak naprawdę wprowadza w błąd użytkowników bo przekierowuje do zupełnie innej - starej aplikacji.
Pozdrawiam
W przeciągu 30 minut dostałem odpowiedź od pani Moniki B. o następującej treści:
Witam,
Właścicielem strony mks.com.pl jest osoba prywatna. Podjęliśmy kroki zmierzające do zamknięcia tej strony.
pozdrawiam serdecznie,

Moja zagadka została rozwiązana :) mam nadzieję, że aktualnemu właścicielowi marki mks_vir uda się rozwiązać ten problem jak najszybciej :)

Na koniec chciałbym zaznaczyć, że poprawny adres do nowego mks_vira jest: http://www.mks_vir.arcabit.pl/

 

programowanie

Komentarze

0 nowych
duffee   11 #1 23.08.2012 17:41

Mks_vir był dobry Gdy tworzył go Marek Sell a teraz to już nie to co ma być, a po ArcaBit zbyt duzo się nie spodziewajmy. Szkoda iż tak dobry polski program skończył w tak żałosny sposób. No cóż chyba któś chce się dorobić na marce Mks - choć nie wiem jak to będzie z jakością ich programu.

soanvig   10 #2 23.08.2012 18:57

Dobry był tylko w okresie popularyzacji komputerów w Polsce (15 lat temu). Już od około 2000 roku nie nadążał za rozwojem rynku crackerskiego i wszystkie inne firmy go przeganiały w jakości swojego produktu antywirusowego.

  #3 23.08.2012 19:49

tak jak moi poprzednicy,nie bójmy sie powiedzieć,że i tak i tak mks_vir jest trupem.Arcabit tylko zrobił z niego zombie(lub ghula,do wyboru do koloru :D),ale trup to trup.

  #4 24.08.2012 09:26

@tarataka, a o frankensteinie słyszałeś? :)

  #5 24.08.2012 12:13

@odp a słyszałeś o radioaktywności?:D(głupie pytanie ,głupia odpowiedz :P)

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.