AndroidAkcesoriaNotesyWorkFlowy
WorkFlowy ikona

WorkFlowy4.0.2311211536

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WorkFlowy to aplikacja, która łączy funkcję notatnika z listą zadań do wykonania. Program jest prosty, czytelny i przejrzysty, pozwalając się skupić na zarządzaniu informacjami, które w nim zapisaliśmy.

Po zainstalowaniu aplikacji, konieczne będzie założenie konta. Można to zrobić tylko używając adresu e-mail, program nie pozwala zalogować się kontem na Facebooku lub Google. Ten krok jest konieczny, bo treści wpisane w mobilnym WorkFlowy są synchronizowane z wersją przeglądarkową, dostępną pod adresem WorkFlowy.com.

Po wstępnym skonfigurowaniu programu, zobaczymy bardzo prosty, minimalistyczny interfejs. Na początku może się wydawać wręcz zbyt prosty, bo nie od razu wiadomo, jak postępować z aplikacją. Pierwsze zaskoczenie mija jednak szybko. Program pozwala tworzyć notatki, w których poszczególne punkty oddzielone są od siebie wypunktowaniem w stylu czarnych kropek, znanym np. z wordowskich dokumentów. Takich podpunktów możemy tworzyć dowolnie wiele, a do każdego z nich możemy też dołączyć kolejny podpunkt lub notatkę. Aby zachować porządek, wykonane zadania możemy przekreślić, W ten sposób WorkFlowy można używać jako prostą mapę myśli lub zadań do wykonania.

WorkFlowy działa zarówno w trybie online, jak też offline. Ma wbudowaną wyszukiwarkę, która pozwala odnaleźć interesujące nas frazy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentWorkFlowy
Liczba pobrań85
Data aktualizacji21 lis 2023
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
WorkFlowy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)