WindowsAkcesoriaInne akcesoriaWorkFlowy Desktop
WorkFlowy Desktop ikona

WorkFlowy Desktop4.0.2209271613

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WorkFlowy to aplikacja, która łączy funkcję notatnika z listą zadań do wykonania. Program jest prosty, czytelny i przejrzysty, pozwalając się skupić na zarządzaniu informacjami, które w nim zapisaliśmy.

WorkFlowy Desktop
WorkFlowy Desktop

Po zainstalowaniu aplikacji, konieczne będzie założenie konta. Można to zrobić tylko używając adresu e-mail, program nie pozwala zalogować się kontem na Facebooku lub Google. Ten krok jest konieczny, bo treści wpisane w mobilnym WorkFlowy są synchronizowane z wersją przeglądarkową, dostępną pod adresem WorkFlowy.com.

Po wstępnym skonfigurowaniu programu, zobaczymy bardzo prosty, minimalistyczny interfejs. Na początku może się wydawać wręcz zbyt prosty, bo nie od razu wiadomo, jak postępować z aplikacją. Pierwsze zaskoczenie mija jednak szybko. Program pozwala tworzyć notatki, w których poszczególne punkty oddzielone są od siebie wypunktowaniem w stylu czarnych kropek, znanym np. z wordowskich dokumentów. Takich podpunktów możemy tworzyć dowolnie wiele, a do każdego z nich możemy też dołączyć kolejny podpunkt lub notatkę. Aby zachować porządek, wykonane zadania możemy przekreślić, W ten sposób WorkFlowy można używać jako prostą mapę myśli lub zadań do wykonania.

WorkFlowy działa zarówno w trybie online, jak też offline. Ma wbudowaną wyszukiwarkę, która pozwala odnaleźć interesujące nas frazy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentWorkFlowy
Liczba pobrań270
Data aktualizacji29 wrz 2022
Rozmiar pliku178.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WorkFlowy Desktop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)