MacOSGryRPG i MMOWorld of Tanks
World of Tanks ikona

World of Tanks2.0.29

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

World of Tanks to bardzo popularna gra MMO, przedstawiająca walki czołgów z okresu pierwszej połowy XX wieku. Tytuł zawiera ponad setkę różnej klasy czołgów, pochodzących z wielu państw: Stanów Zjednoczonych, ZSRR, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii i Japonii.

World of Tanks daje możliwość prowadzenia kilkuosobowych potyczek czołgami różnych klas i z różnych państw na estetycznych mapach, z którymi można wchodzić w interakcje (głównie niszcząc wszystko, co stoi nam na drodze). W miarę grania zdobędziemy wyższe poziomy i umiejętności, które odblokują nowe pojazdy do użycia w walce. Na drzewie technologicznym rozplanowana została ścieżka przejścia przez pojazdy klasy średniej, ciężkiej, niszczycieli i samobieżnych dział. Gra ma także system awansowania załogi pojazdu, która coraz rozsądniej zachowuje się na polu bitwy.

W międzyczasie też będziemy zdobywać fundusze na modernizację pojazdów. System ulepszeń jest dobrze przemyślany i dopracowany. Można dostosować praktycznie każdy element i parametr każdego czołgu, by lepiej zachowywał się na arenie. Tu też wchodzą w grę mikropłatności – można zapłacić by szybciej mieć lepsze parametry.

World of Tanks oferuje kilka trybów rozgrywki. Najpopularniejszym jest Rozgrywka Losowa, gdzie gracze dzieleni są na dwie, piętnastoosobowe drużyny, a następnie przydzielani do losowego pokoju. Wygrywa ta drużyna, która pierwsza zajmie bazę wroga lub wyeliminuje z gry wszystkich przeciwników. Do wyboru mamy jeszcze Wojnę Klanów, Bitwę Spotkaniową (możemy zapraszać znajomych), Garażową czy tryb Eskorty.

Klient World of Tanks został przygotowany z użyciem Crossover i niestety nie jest dobrze zoptymalizowany. Choć gra nie ma dużych wymagań, lepiej uruchamiać ją na Windowsie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentWargaming.net
Liczba pobrań255
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku148.36 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
World of Tanks ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)