WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaWorld of Tanks EnCore RT Benchmark

World of Tanks EnCore RT Benchmark

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

World of Tanks EnCore RT Benchmark to, jak sama nazwa wskazuje, test wydajności World of Tanks na najnowszym silniku EnCore w trybie z efektem ray tracingu.

Ray tracing zbudowany jest w oparciu o bibliotekę Intel Embree i obliczenia wektorowe na procesorze, przez co nie wymaga karty graficznej GeForce RTX, w odróżnieniu od większości innych przypadków implementacji tego rozwiązania. Zadowala się każdą kartą graficzną obsługującą API DirectX 11. Nie zmienia to jednak faktu, że jest efektem kosztownym sprzętowo i do płynnego działania wymaga relatywnie mocnego sprzętu.

Wykorzystując World of Tanks EnCore RT Benchmark, sprawdzisz, czy twój komputer podoła wyzwaniu. Narzędzie oferuje około 2-minutowe demo, podczas którego mierzy liczbę generowanych klatek na sekundę. Ma kilka ustawień jakości grafiki i samego ray tracingu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentWargaming.net
Liczba pobrań997
Data aktualizacji16 paź 2019
Rozmiar pliku4.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)