WP Pilot w nowej odsłonie na Samsung Smart TV. Do wyboru ponad 100 kanałów

WP Pilot w nowej odsłonie na Samsung Smart TV. Do wyboru ponad 100 kanałów07.08.2020 19:25
WP Pilot w nowej odsłonie na Samsung Smart TV. Do wyboru ponad 100 kanałów
Redakcja

Nowa odsłona WP Pilota w telewizorach Samsunga to przede wszystkim poprawa zgłszanaych błędów i bardziej przyjazny ekran zakupów.

Do czego służy WP Pilot? Pozwala na oglądanie prawie 100 kanałów telewizyjnych na żywo. Wystarczy do tego połączenie z internetem i pakiet telewizyjny dostarczany wraz z aplikacją. Z badań Gemius/PBI wynika, że w czerwcu 2020 r. z WP Pilota korzystało ponad 2 mln Polaków.

Nowości, które wprowadzono do telewizorów Samsung Smart TV będą dostępne dla użytkowników korzystających z pakietu premium w WP Pilot. Tym samym dołączają one do dotychczasowych udogodnień, takich jak: wygodny widok główny z podglądem aktualnie trwających programów telewizyjnych dla wszystkich kanałów, które zawiera dany pakiet czy możliwość personalizowania listy ulubionych programów. Usługa jest dostępna bez konieczności podpisywania umowy i bez dekodera. Telewizję w WP Pilot oglądać można także poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay.

W ofercie WP Pilot znajduje się blisko 100 kanałów telewizyjnych: ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych, skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 kanałów jest dostępnych w darmowym pakiecie. Kolejne pakiety to Starter Plus od 6,90 zł, Podstawowy od 22,90 zł oraz Rozszerzony od 34,90 zł.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)