Wszystko co dzięki wyciekom wiemy o nowych iPadach

Wszystko co dzięki wyciekom wiemy o nowych iPadach

16.10.2014 15:47

Druga połowa tego roku jest niezwykle atrakcyjna dla wszystkich fanów produktów Apple. We wrześniu zostały zaprezentowane dwa nowe smartfony – iPhone 6 i większy iPhone 6 Plus. Względem poprzednich modeli wyróżniają się głównie większymi wyświetlaczami. Firma Apple zaprezentowała nie tylko nowe smartfony, ale także własnego smartwatcha. Jednak to nie koniec nowych urządzeń z logiem nagryzionego jabłka w tym roku. Jeszcze dzisiaj zobaczymy nowe wersje tabletów – iPada Air 2 oraz prawdopodobnie iPada mini 3.

Za najnowszy przeciek dotyczący nowych iPadów odpowiedzialne jest samo Apple, które przypadkowo lub też nieprzypadkowo, podzieliło się informacjami na własnej stronie internetowej. Opublikowane na iTunes zdjęcia przedstawiają opisy różnych elementów z mobilnego systemu operacyjnego iOS 8.1.

Obraz

Jednak na jednym ze zdjęć mogliśmy zobaczyć dwa urządzenia, iPada Air 2 oraz iPada mini 3. Oprócz poznania samego wyglądu, dowiedzieliśmy się, że oba modele zostaną wyposażone w czytniki linii papilarnych. Znajdziemy również funkcję Burst Mode, która pozwala na zrobienie serii zdjęć i wybranie z nich najlepszego. Niestety grafiki, które pojawiły się w sklepie iTunes nie zawierały dokładniejszych informacji o samych tabletach.

Z niepotwierdzonych informacji wiemy, że we wnętrzu iPada Air 2 znajdzie się układ Apple A8X, który ma być ulepszoną wersją układu zastosowanego w nowych iPhonach. Tak samo jak A8 zostanie on wykonany w 20 nm procesie technologicznych. Z pewnością większą wydajność zaoferuje układ graficzny. Zwiększona ma być ilość RAM, tym razem tablet Apple ma być wyposażony w 2 GB. Większa ilość pamięci operacyjnej pozwoli na wprowadzenie funkcji pozwalającej na pracę z dwiema jednocześnie uruchomionymi aplikacjami na podzielonym ekranie.

Nadchodzące tablety Apple nie będą aż taką rewolucją jak nowe iPhone’y, które zerwały z tradycją ekranów, które jesteśmy w stanie obsłużyć za pomocą tylko jednej dłoni. Powinniśmy spodziewać się ulepszonych wersji poprzednich modeli. iPad Air 2 i iPad mini 3 będą wydajniejsze, zaoferują lepszą kamerę, wygląd zostanie lekko odświeżony i z pewnością pojawi się kilka nowych elementów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)