Wygodniejszy zakup biletów na pociągi PKP Intercity w aplikacji SkyCash

Wygodniejszy zakup biletów na pociągi PKP Intercity w aplikacji SkyCash

Wygodniejszy zakup biletów na pociągi PKP Intercity w aplikacji SkyCash
Redakcja
17.10.2018 12:19

Zakup biletów na pociągi PKP Intercity stał się jeszcze łatwiejszy. Ostatnia aktualizacjaaplikacji SkyCash przyniosła wiele usprawnień dla pasażerów, takich jak możliwość wyborumiejsca i łatwiejszy sposób naliczania zniżek, a także nowy wygląd wyszukiwarki pociągu.

Łatwy wybór rodzaju miejsca

Pasażerowie kupujący bilet na pociąg PKP Intercity w aplikacji SkyCash mogą teraz wybrać,czy chcą zająć miejsce przy oknie, korytarzu czy w środku. Dla niezdecydowanych zostajeoczywiście opcja „dowolne”. Równie dużym ułatwieniem jest możliwość wyboru miejsca dlaosoby z niepełnosprawnością lub dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim.SkyCash umożliwia teraz także wybór miejsca w Strefie Ciszy w pociągach Pendolino. Z tejopcji na pewno ucieszy się wielu podróżnych. Na spokojną i komfortową podróż w ciszy odmomentu wprowadzenia tej usługi w 2016 r. zdecydowało się już ponad milion pasażerówPendolino.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wygodniej dla rodzin

Na zmianach najbardziej skorzystają osoby, które podróżują pociągami PKP Intercity zdziećmi. W jednej transakcji można od teraz wybrać dowolną zniżkę dla każdego pasażera.Dzięki temu za jednym razem można kupić bilety dla rodziców i dzieci, każdemu przypisującodpowiednią ulgę. Co więcej, posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą w pełni korzystać zprzysługujących im zniżek. PKP Intercity dostrzega coraz większe zainteresowaniepodróżnych biletami rodzinnymi. W pierwszym półroczu 2018 roku na podstawie BiletuRodzinnego bądź zniżek na Kartę Dużej Rodziny podróżowało ponad milion osób. Oznacza towzrost o ponad 16% w stosunku do pierwszego półrocza ubiegłego roku.

Pamiętaj o aktualizacji!

Warto mieć zawsze aktualną wersję aplikacji. Aktualizacje to większa stabilność działania, wyeliminowane dotychczasowe błędy oraz nowe funkcje, dzięki którym korzystanie ze SkyCash jest wygodniejsze. Najnowszą wersję aplikacji SkyCash znajdziecie w naszej bazie programów oraz w samej aplikacji, w karcie „Aktualizacje”.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)