bEUudsGd
XPS-to-PDF Lite ikona

XPS-to-PDF Lite2.4.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

XPS-to-PDF to bardzo prosty, szybki i dokładny konwerter plików XPS i OXPS do bardziej uniwersalnego formatu PDF, a także do formatów graficznych i tekstowych. Program nie jest przeglądarką plików tego typu. XPS-to-PDF bezproblemowo odczytuje pliki zgodne ze specyfikacją XMLPaper (XPS) oraz Open XML Paper (OXPS) i pozwala je przekonwertować do innych formatów. Srony dokumentów można zapisać jako obrazy JPG, PNG, TIFF, TIFF z warstwami i BMP. Można również zapisać dokumenty PDF, w pełni wektorowe.

bEUudsGf

Z dokumentów można też wydobyć sam tekst i zapisać w formacie TXT (kodowanie UTF-8 lub UTF-16), oraz same grafiki i zapisać je w formatach JPEG, JPEG2000, PNG, TIFF i BMP.

Program doskonale sprawdza się w przetwarzaniu masowym. Do kolejki można dodawać foldery wraz z podfolderami, które zostaną odczytane.

Podczas konwersji program zachowuje nie tylko formatowanie tekstu i grafiki, ale też łącza, linki na zewnątrz, spisy treści i zakładki. Do nowych dokumentów w miarę możliwości przeniesione zostaną też metadane.

CPS-to-PDF Lite odczytuje tylko pierwsze 10 stron dokumentu lub tylko połowę, zależnie od tego, która liczba będzie mniejsza. By konwertować całe dokumenty, trzeba kupić pełną wersję programu.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań202
Data aktualizacji13 maj 2016
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
XPS-to-PDF Lite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUudsGp
Komentarze (0)
bEUudsHb