Yanosik i Biedronka pomogą w niedziele handlowe. Testy nowej funkcji w aplikacji

Yanosik i Biedronka pomogą w niedziele handlowe. Testy nowej funkcji w aplikacji

Yanosik rozpoczął współpracę z Biedronką, depositphotos
Yanosik rozpoczął współpracę z Biedronką, depositphotos
03.09.2018 17:25, aktualizacja: 03.09.2018 18:18

Jeśli nadal nie przyzwyczailiśmy się do nowego rytmu życia ze sklepami zamkniętymi w wybrane niedziele, to zawsze można wspomóc się mobilną aplikacją. Ułatwić życie postanowił także Yanosik. We współpracy z Biedronką rozpoczął testy nowej funkcji w aplikacji.

Serwis Wirtualne Media informuje o nowym rozwiązaniu, które ma pomóc klientom sieci sklepów Biedronka. Podczas korzysta z aplikacji w trybie nawigacji, wyświetlane są lokalizacji pobliskich Biedronek. Sklep oznaczony jest ikonką na mapie. Ponadto w górnym rogu ekranu pojawia się logo popularnego sklepu.

Po kliknięciu na logo Biedronki wyświetlana jest informacja o odległości sklepu, a także godziny otwarcia. Następnie jednym kliknięciem można aktywować nawigację do wybranego sklepu. Rozwiązanie ma pomóc w odnalezieniu pobliskich Biedronek. Dodatkowo dowiemy się, czy sklep jest otwarty czy zamknięty, co może okazać się przydatne zwłaszcza w niedziele handlowe.

źródło: Wirtualne Media
źródło: Wirtualne Media

W testach wzięło udział około 700 sklepów Biedronka z całej Polski. Funkcja była sprawdzana do końca sierpnia 2018 roku. Jednak obie firmy nie wykluczają dalszego rozwoju testowanej nowości. Możliwe, że funkcja pojawi się w aplikacji Yanosika na dłuższy czas.

Możliwość sprawdzenia godzin otwarcia oferują już Mapy Google. Znajdziemy w nich dane dotyczące nie tylko Biedronek, ale także innych sklepów. Ponadto jednym kliknięciem włączymy nawigację. Można również poznać opinie o konkretnym miejscu. Natomiast patrząc na nowość w Yanosiku odnosi się wrażenie, że mamy do czynienia bardziej z reklamą sieci sklepów niż faktycznie przydatną funkcją. No cóż, trzeba na czymś zarabiać. Miejmy nadzieję, że w przyszłości funkcjonalność zostanie rozwinięta i pojawi się więcej wspieranych sklepów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)