Yanosik reaguje na koronawirusa. Aplikacja dostała nietypową aktualizację

Yanosik reaguje na koronawirusa. Aplikacja dostała nietypową aktualizację

Yanosik reaguje na koronawirusa, fot. Pixabay
Yanosik reaguje na koronawirusa, fot. Pixabay
Oskar Ziomek
23.03.2020 16:55

Yanosik dołącza do grupy programów, które z uwagi na zagrożenie koronawirusem zyskały nowe funkcje. W ramach aktualizacji, w aplikacji na smartfony pojawił się skrót, dzięki któremu kierowcy mogą szybciej dotrzeć do szpitali zakaźnych, ale na tym nie koniec.

Do programu dodano także sekcję poświęconą koronawirusowi, w której można przeczytać o typowych objawach zakażenia i zapoznać się z instrukcją postępowania w przypadku przesłanek, że dana osoba jest zarażona. Opisywane nowości można znaleźć w Yanosiku 4.2.16 na Androida oraz Yanosiku 3.5.4.7 w przypadku systemu iOS.

– Aplikacja Yanosik jest na bieżąco aktualizowana i dostosowywana do panującej sytuacjiw kraju – komentuje Paweł Bahyrycz z firmy Yanosik. – Od momentu ogłoszenia stanu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce podjęliśmy działania, które choć po części pomogą odnaleźć się Polakom w nowejrzeczywistości. Postanowiliśmy dodatkowo wyróżnić szpitale zakaźne w nawigacji, by każdy w razie potrzeby nie miał wątpliwości dokąd jechać.

Yanosik dostał nowe funkcje związane z koronawirusem, fot. materiały prasowe.
Yanosik dostał nowe funkcje związane z koronawirusem, fot. materiały prasowe.

Yanosik nie jest oczywiście jedyną aplikacją, w której można szukać informacji o koronawirusie. Wcześniej sekcja poświęcona wirusowi pojawiła się także w aplikacji mObywatel. Od niedawna można również pobierać aplikację Kwarantanna Domowa – z niej skorzystają jednak tylko osoby, które są zarażone koronawirusem.

Aplikacja Yanosik na Androida i iOS-a jest dostępna w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)