Yanosik reaguje na koronawirusa. Aplikacja dostała nietypową aktualizację

Yanosik reaguje na koronawirusa. Aplikacja dostała nietypową aktualizację23.03.2020 16:55
Yanosik reaguje na koronawirusa, fot. Pixabay
Yanosik reaguje na koronawirusa, fot. Pixabay

Yanosik dołącza do grupy programów, które z uwagi na zagrożenie koronawirusem zyskały nowe funkcje. W ramach aktualizacji, w aplikacji na smartfony pojawił się skrót, dzięki któremu kierowcy mogą szybciej dotrzeć do szpitali zakaźnych, ale na tym nie koniec.

Do programu dodano także sekcję poświęconą koronawirusowi, w której można przeczytać o typowych objawach zakażenia i zapoznać się z instrukcją postępowania w przypadku przesłanek, że dana osoba jest zarażona. Opisywane nowości można znaleźć w Yanosiku 4.2.16 na Androida oraz Yanosiku 3.5.4.7 w przypadku systemu iOS.

– Aplikacja Yanosik jest na bieżąco aktualizowana i dostosowywana do panującej sytuacjiw kraju – komentuje Paweł Bahyrycz z firmy Yanosik. – Od momentu ogłoszenia stanu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce podjęliśmy działania, które choć po części pomogą odnaleźć się Polakom w nowejrzeczywistości. Postanowiliśmy dodatkowo wyróżnić szpitale zakaźne w nawigacji, by każdy w razie potrzeby nie miał wątpliwości dokąd jechać.

Yanosik dostał nowe funkcje związane z koronawirusem, fot. materiały prasowe.
Yanosik dostał nowe funkcje związane z koronawirusem, fot. materiały prasowe.

Yanosik nie jest oczywiście jedyną aplikacją, w której można szukać informacji o koronawirusie. Wcześniej sekcja poświęcona wirusowi pojawiła się także w aplikacji mObywatel. Od niedawna można również pobierać aplikację Kwarantanna Domowa – z niej skorzystają jednak tylko osoby, które są zarażone koronawirusem.

Aplikacja Yanosik na Androida i iOS-a jest dostępna w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)