Z Kinguin na IEM Expo wrócisz do przeszłości. Konkurs! #ESLOne

Strona głównaZ Kinguin na IEM Expo wrócisz do przeszłości. Konkurs! #ESLOne
25.02.2018 16:21

Zobacz też

Ekspozycja Kinguin jest widoczna z daleka, neony i agresywne pomarańczowo-różowe barwy przyciągają niczym magnes. Globalny sprzedawca zaprasza do wycieczki w czasy minione, gdzie królowały flippery i maszyny z chwytakiem do wyciągania pluszaków (komuś się to udało?), piękne hostessy, osobistości YouTuba i streamerki (pozdrawiamy MAR1NĘ :)), oraz popcorn. Wszystko to okraszone fantami z logo Team Kinguin, jednej z najbardziej rozpoznawalnych drużyn e-sportowych.

bECGKrCJ
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na przestrzeni kilkudziesięciu metrów kwadratowych zagracie na popularnych, swego czasu, flipperach. W czasach "przedkomputerowych" były prekursorem elektronicznej rozrywki. Z elektroniki miały ledwo wyświetlacz z punktami, ale zawsze :). Na zwiedzających czeka kilkanaście maszyn, gdzie mogą sprawdzić swoje możliwości. Ciekawostką stoiska jest maszyna z chwytakiem do wyciągania pluszaków. Wrzucamy monetę, sterujemy dżojstikiem i próbujemy wyciągnąć wybraną nagrodę. Niby proste, jednak z własnego doświadczenia i opowieści znajomych, nie znam nikogo, komu udałaby się ta sztuka. Jak widać, po długości kolejek, chętnych nie brakuję, na podjęcie się tego trudnego zadania. Cóż niewiedza kosztuje.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W przestrzeni stylizowanej na lata 40-50 XX wieku możecie też znaleźć fanty z logo drużyny Team Kinguin, możecie spróbować popcormu zrobionego na miejscu, a nawet lodów z amerykańskiej maszyny. Oczywiście, nie zabraknie też możliwości zrobienia sobie selfie ze znanymi graczami z drużyny. Gdyby się Wam nie udało trafić tam w dniu dzisiejszym, nie martwcie się. Ta sama ekspozycja przywita Was w następny weekend (2-4 marca) podczas Intel Extreme Masters 2018.

bECGKrCL

Konkurs!

Kolejna zabawa przed Wami. Tym razem zadanie wydaje się banalnie proste. Wymyślcie okrzyk bojowy dla Team Kinguin. Najlepszy, naszym zdaniem, zostanie nagrodzony zestawem fantów drużyny Kinguin (bluza, szalik, kubek, maskotka, plakat retro) o niebywałej wartości kolekcjonerskiej :)

350210689363175361

Czas na odpowiedzi macie do 6 marca do godziny 23.59. Wyniki ogłosimy natomiast 8 marca. Przed udzieleniem odpowiedzi pamiętajcie o rejestracji. Powodzenia!

Udostępnij:
bECGKrDH