Zaczaruj motyle — reaktywacja!

Zaczaruj motyle — reaktywacja!

Redakcja
18.07.2011 18:09, aktualizacja: 18.07.2011 18:35

Gra w „Zaczarowane Motylki”, choć bardzo prosta, znalazła wielu zwolenników. Po zakończeniu oficjalnego turnieju wielokrotnie zachęcaliście nas do ponownego uruchomienia zabawy, co niniejszym czynimy. Od dziś każdy może wybrać sobie skórkę „Zaczarowane Motyle” i ponownie rozpocząć zmagania z pięknymi owadami.

Gra, ze względu na wykorzystywane rozwiązania, przeznaczona jest dla przeglądarki Internet Explorer 9. Postanowiliśmy jednak otworzyć furtkę również dla miłośników innych przeglądarek. Chętni do przetestowania gry nie tylko na Internet Explorerze mogą to zrobić klikając w specjalny link zawarty w pomocy do gry. Warto jednak pamiętać, że wybranie skórki z motylkami z innej niż IE przeglądarki może (choć nie musi) spowodować spore obciążenie komputera, a uruchomiona gra może (choć nie musi) działać nie w pełni poprawnie. Eksperymentujecie więc na własną odpowiedzialność ;-)

Tym razem jedyną nagrodą za wiodące wyniki będzie satysfakcja. Nie wpłynie to jednak zapewne na przyjemność z rozgrywki. Skórkę można zmienić klikając w przycisk „wygląd” znajdujący się w górnej części portalu, tuż obok logo dobreprogramy. Następnie pojawi się dobrze już znany przycisk „Start”.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (58)