500th Video Converter 500th Video Converter 2.0

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

500th Video Converter to lekkie i wielofunkcyjne narzędzie do konwersji plików wideo w najpopularniejszych formatach. Umożliwia ono także wyodrębnianie z klipów ścieżki dźwiękowej i wypalanie multimediów na nośniki optyczne.

Aplikacja jest banalnie prosta w obsłudze, wspiera przetwarzanie w trybie wsadowym i obsługuje metodę „przeciągnij-i-upuść”, która upraszcza jednoczesne wczytywanie większej ilości plików. 500th Video Converter pozwala konwertować wideo do formatów AVI, MOV, MKV, WMV, VCD, DVD i MP4, dając przy tym użytkownikowi możliwość definiowania podstawowych parametrów przetwarzania dźwięku i obrazu (m.in. kodek, format, rozdzielczość, jakość).

Dodatkowo program wyposażony został w opcje wyodrębniania z filmów ścieżki dźwiękowej i jej zapisywania do plików w formacie MP3, WAV, OGG, FLAC i WMA. Umożliwia on także nagrywanie wideo na płyty CD/DVD/BR-D, podgląd wideo i zapisywanie wybranych klatek na dysku w formie tzw. snapshotów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!