Blog (359)
Komentarze (10k)
Recenzje (37)

Mam małe święto — 300 wpisów na blogu

@Shaki81Mam małe święto — 300 wpisów na blogu30.05.2016 23:00

Ale ten czas zasuwa. Jeszcze niedawno byliśmy na 9 zlocie a tu już pojawiają się pierwsze wzmianki o jublileuszowym zlocie. Data jest już prawie znana (wystarczy przejrzeć forum), o miejscu tez już niektórzy wiedzą, ale cicho-sza;). Ale jak tu o HZ marzę, a ja mam swoje małe blogowe święto.To jest mój 300 wpis blogowy na naszym portalu. Nie chwaląc się, chyba jeszcze nikt na blogu dp od początku jego istnienia nie stworzył i opublikował aż tyle wpisów:) Niejako mogę też świętować drugie moje "wydarzenie" na portalu, a mianowicie osiągnąłem prawie 10 tys. komentarzy napisanych na portalu.

592272

Dwa lata temu cieszyłem się 200 wpisami na blogu. Już wówczas był to niezły wyczyn - 200 wpisów i 6000 komentarzy. Niektórzy z naszych (zwłaszcza młodszych) użytkowników nawet nie marzą o takich wynikach, a to błąd bo powinno być takich "nawiedzonych" jak ja coraz więcej. Jak patrzę przez pryzmat ostatnich 100 wpisów i wygląda na to, że jestem nudny:). Praktycznie cały czas jak nie specjalista, to wywiady, a to jakieś próby pisania o sprzęcie retro (było Commodore i Amiga) nie zawsze wychodziły jak powinny. Do tego jakieś recenzje sprzętu. Nuda? No chyba niekoniecznie, bo przez ostatnie dwa lata moje wpisy wygenerowały w przybliżeniu jakieś 700 000 odsłon a wy napisaliście jakieś 2 000 komentarzy pod moimi wpisami, co daje średnio 7 000 odsłon i 20 komentarzy na każdy wpis jakie opublikowałem. Do dokładniejszych wyliczeń zapraszam do moich co półrocznych podsumowań, gdzie przeprowadzam dokładne wyliczenia. Wyniki powyższy wydaje mi się niezły, zwłaszcza, że pisze hobbystycznie i nie mam z tego żadnych profitów. No może całkiem bez profitów to jednak nie:) Poza rok rocznymi zaproszeniami na CZ i HZ dwa razy wyróżniliście moje wpisy w konkursie blogowym. W zeszłym roku był to test działania najpopularniejszych przeglądarek a w tym roku tekst o poszukiwaniu pracy. Oba te teksty dały mi zwycięstwo w konkursie blogowym i rzeczowe nagrody:)

Przy okazji tego wpisu chciałbym poinformować, że większość grafik jakie użyłem we wszystkich moich wpisach jest mojego autorstwa lub zostały pobierane z miejsc, gdzie są dostępne na podstawie otwartej licencji, zazwyczaj ze stron Wikipedii.

Niestety kilka dni temu miałem niemiłą sytuację, gdzie rzekomy autor grafiki oskarżył mnie o kradzież jego pracy. Na szczęście okazało się, rzekomy auto sam był plagiatorem, ale nie ważne. Wychodzi jednak na to, ze powyższy tek będę musiał wstawiać do każdego mojego wpisu.

Kurcze, regułka kończąca każdy mój wpis jeszcze trochę a urośnie do długości całego wpisu, ale tak to jest gdy człowiek trafia na zawistnych ludzi.

Na koniec jeszcze link do spisu treści mojego blogowania (wiem, wiem ta regułka zaczyna być nudna:)) i zapraszam do czytania moich kolejnych wpisów. Mając na uwadze młodych blogerów (tych starszych zresztą też:)) polecam zapoznać się z tym wpisem, wasze wpisy tylko na tym zyskają, bo niektóre pomimo świetnej treści formatowanie mają bardzo niepoprawne. Ponadto polecam ten wpis na forum gdzie nasz admin forumowy Semtex opisał w przystępny sposób jak wrzucać grafikę na naszego bloga. Pozdrawiam Shaki81

Hobby
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)