ABBYY Screenshot Reader ABBYY Screenshot Reader 11.0.113.201

Strona główna Windows Biuro Rozpoznawanie tekstów OCR
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ABBYY Screenshot Reader to narzędzie, które umożliwia konwertowanie tekstu z obrazu graficznego do dokumentu tekstowego.

Dzięki temu programowi użytkownik może zaoszczędzić naprawdę mnóstwo czasu, który bez wykorzystania ABBYY Screenshot Reader musiałby poświęcić na ręczne przepisywanie zawartości pliku graficznego do Notatnika, Worda czy jakiegokolwiek innego edytora tekstu. Narzędzie umożliwia również konwertowanie obrazów tabel do edytowalnych arkuszy kalkulacyjnych programu Excel, a także pozwala na wykonanie innych działań.

Aplikacja może znaleźć swoje zastosowanie w rozmaitych dziedzinach. Chociażby w IT, gdzie możemy otrzymać screenshot z informacją o błędzie. Jeśli komunikat jest zbyt długi, przepisanie go ręcznie może do przeglądarki internetowej w celu znalezienia rozwiązania może okazać się czasochłonne, więc warto zrobić użytek z ABBYY Screenshot Reader i przeprowadzić konwersję obrazu do tekstu.

ABBYY Screenshot Reader pozwala na zapisywanie zrzutu ekranu z wybranego obszaru (np. fragment strony internetowej), całego okna lub ekranu. Wśród rozmaitych języków obsługiwanych przez to narzędzie znajdziemy nie tylko angielski, niemiecki, francuski czy hiszpański, ale również polski.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!