r   e   k   l   a   m   a
reklama

ALLPlayer w wersji 4.5 z obsługą plików RAR

Strona główna Aktualności

O autorze

Dzisiaj udostępniono wersję 4.5 popularnego odtwarzacza filmów ALLPlayer. Wśród nowości pojawiła się obsługa plików RAR.

Największą nowością wprowadzoną w wydaniu 4.5 programu jest możliwość automatycznego odtwarzania filmów archiwizowanych w formacie RAR. Oznacza to, że użytkownik nie musi samodzielnie rozpakowywać plików, aby móc obejrzeć materiał wideo. Pojawiła się również funkcja o nazwie ALLSubtitleSearcher. Jej zadaniem jest informowanie użytkownika o pojawieniu się nowych napisów do filmu zapisanego w bibliotece. Poza tym poprawiono obsługę serwisu OpenSubtitles.org, a także odtwarzanie plików FLV i MKV, dodano również obsługę skórek w PNG.

W programie pojawiły się nowe obsługiwane języki, ALLPlayer korzysta też z mniejszej ilości pamięci i uruchamia się znacznie szybciej w porównaniu z wcześniejszymi wydaniami. W najnowszej wersji jest też dostępna obsługa plików MPEG4 TRP (transport stream). Jak podał producent, spółka ALLCinema, z aplikacji korzysta obecnie już ponad 6 mln Polaków.

ALLPlayer 4.5 dostępny jest w dziale: PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i wideo.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów