r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ARBus 1.8.3

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa

ARBus to aplikacja dla mieszkańców Gdańska, pozwalająca sprawdzić aktualny rozkład jazdy autobusów i tramwajów na przystanku. Aplikacja korzysta z geolokalizacji i może podać dane z najbliższego przystanku.

Galeria programu

Informacje o odjazdach z każdego przystanku są pobierane z serwisu ZTM, gdzie są aktualizowane co 10 sekund na podstawie wskazań GPS pojazdów. Najbliższe odjazdy można zobaczyć w tabeli dotyczącej każdego z przystanków. Jest też dostępna wyszukiwarka, pozwalająca znaleźć dowolny przystanek i odczytać jego rozkład. Przystanki można dodawać do ulubionych. Nie ma niestety możliwości sprawdzenia rozkładu w szerszym kontekście, na przykład listy przystanków na trasie lub znajdowania połączeń.

Ciekawostką jest możliwość zobaczenia wirtualnych tablic elektronicznych w rzeczywistości rozszerzonej – wystarczy skierować aparat smartfonu na słupek przystanku. Na obraz z kamery zostanie nałożona trójwymiarowa tablica z danymi pobranymi na żywo.

Z uwagi na fakt, że aplikacja ARbus bazuje na otwartym serwisie ZTM, mogą wystąpić niezależne od nas problemy z pobieraniem danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.