r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Flash Player 27.0.0.187

Strona główna Mac Multimedia Rozszerzenia multimedialne i kodeki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Adobe Flash Player to niewielka wtyczka przeglądarki. Dzięki niej przeglądarka ma dostęp do środowiska uruchomieniowego aplikacji internetowych, przygotowanych we Flashu. Środowisko pozwala na korzystanie z bogatych aplikacji, interaktywnych treści, gier, filmów i materiałów dźwiękowych.

Galeria programu

Wtyczka Adobe Flash Player może mieć dostęp do urządzeń zewnętrznych komputera, jak kamerka internetowa i mikrofon, oraz do zapisywania plików na dysku. Wszelkie związane z tym uprawnienia można zmieniać w ustawieniach systemu, gdzie wtyczka umieści swój własny panel. Tam można także sprawdzić aktualizacje i usunąć wszystkie zapisane przez wtyczkę dane.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.