Advanced IP Scanner Advanced IP Scanner 2.5.3850

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Advanced IP Scanner to darmowe i bardzo popularne wśród użytkowników na całym świecie narzędzie do skanowania sieci lokalnych w poszukiwaniu aktywnych urządzeń (komputerów, routerów, smartfonów itp.).

Program pozwala na szybkie wyszukanie wszystkich połączonych z siecią (przewodową lub bezprzewodową) urządzeń, dostarczając informacji m.in. o ich adresie IP, producencie karty sieciowej oraz identyfikatorze MAC. Z jego pomocą odnajdziemy, a także uzyskamy dostęp do wszystkich udostępnionych przez innych użytkowników sieci lokalizacji. Advanced IP Scanner potrafi skanować porty i odszukiwać dane udostępniane za pośrednictwem protokołów HTTP, HTTPS, FTP oraz RDP.

Ponadto narzędzie wyposażone zostało w funkcje zdalnej kontroli komputerami w sieci (wymagana instalacja oprogramowania Radmin), zdalnego wyłączania wybranych stacji roboczych, a także wykonywanie komend ping, tracert, telnet i SSH dla wybranych komputerów. Advanced IP Scanner wspiera metodę włączania komputerów przez sieć Wake-On-Lan i umożliwia eksport wyników skanowania do plików w formatach HTML oras CSV.

Uwaga!

  • Instalator narzędzia pozwala przeprowadzić standardową instalację oraz uruchomienie programu w trybie przenośnym (tzw. portable).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!