reklama

Amazing Weather HD - najlepsza pogodynka na Windows Phone za darmo do jutra [Aktualizacja]

Strona główna Aktualności

O autorze

Programista .NET i innych technologii Microsoft. Prywatnie fanboy wszystkiego, co jest związane z Windows Phone. W wolnej chwili wspomina lepsze czasy, kiedy królowała Amiga. Uwielbia jazdę rowerem i biegi długodystansowe.

Ilość pogodynek na Windows Phone jest ogromna, są to zarówno proste aplikacje jak i bardziej zaawansowane. Wiele z nich jest płatnych, ale znajdziemy też ogromną liczbę darmowych pozycji, które nie ustępują zbytnio tym kupionym w markecie (np. Pogoda Bing lub TVN Meteo). Wśród płatnych aplikacji wyróżnia się Amazing Weather HD, która zachwyca wykonaniem i dostępnymi funkcjami. Warto zatem wiedzieć, że tylko do jutra (31 grudnia 2013) do godziny 7.00 z rana, jest ona dostępna za darmo dla użytkowników Windows Phone.

Amazing Weather HD to tytuł przez wielu określany jako najlepsza pogodynka dostępna na Windows Phone. Posiada ona szereg funkcji, które mogą spodobać się użytkownikom systemu z kafelkami. Od strony graficznej posiada ona wiele animacji, które przedstawiają aktualną pogodę na zewnątrz. Możemy również ustawić ekran blokady z informacjami o temperaturze, ciśnieniu itp. Kafelki występują w trzech rozmiarach, z możliwością wybrania szablonu z obu stron. W prosty sposób przejrzymy pogodę graficzną i tekstową na kilka dni w przód, a także zapoznamy się z wykresami i mapami. Wszystko w jasny i uporządkowany sposób.

Warto zatem samemu sprawdzić, czy Amazing Weather HD jest rzeczywiście najlepszą pogodynką na system mobilny od Microsoftu. Tytuł dostępny jest w markecie zarówno dla Windows Phone 7 jak i 8. Cena regularna to 6,99 zł.

[Aktualizacja]

Niestety promocja skończyła się wcześniej niż obiecywano i nie ma już dostępu do darmowe wersji.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama