Antivirus Remover Antivirus Remover 2.35

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Antivirus Remover to użyteczne narzędzie, które pomocne okazać się może podczas usuwania z komputera różnego typu programów antywirusowych. Daje ono dostęp do ponad 30 niewielkich aplikacji, służących do skutecznego odinstalowywania z systemu oprogramowania zabezpieczającego.

Narzędzie samo w sobie nie oferuje opcji usuwania jakichkolwiek składników z naszego komputera. Jego zadaniem natomiast jest umożliwienie użytkownikowi wygodnego pobierania specjalistycznych programów, z pomocą to których dopiero pozbędziemy się z systemu niechcianego oprogramowania chroniącego nas przed wirusami i innymi szkodnikami. Przydatne okazać się ono może w momencie kiedy chcielibyśmy zmienić aktualny program antywirusowy na jakiś inny, a oferowany przez producenta mechanizm deinstalacji nie działa jak powinien.

Aktualna wersja Antivirus Removera daje dostęp do narzędzi, umożliwiających odinstalowanie z systemu oprogramowania zabezpieczającego takich producentów jak AVG, Avast, Avira, Bit Defender, Bull Guard, Dr. Web, Eset, F-Secure, Symantec, Panda, TrustPort, Zone Alarm i wielu innych, mniej lub bardziej znanych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!