r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AppCode 2017.1.2 Build 171.4249.57

Strona główna Mac Programowanie Środowiska programistyczne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AppCode to zaawansowane, zintegrowane środowisko deweloperskie dla programistów iOS i macOS. Można w nim tworzyć aplikacje w Swifcie, Objective-C i C++, ale obsługuje także inne języki. Można też tworzyć tu proste strony oraz łączyć się z wieloma systemami kontroli wersji.

Galeria programu

Ogromną zaletą tego IDE jest możliwość automatycznego wykonywania rutynowych czynności i uzupełniania kodu, dzięki czemu oszczędza sporo pracy i pisania. AppCode świetnie uzupełnia kod, zarówno podpowiadając słowa podczas pisania, jak i w bardziej zaawansowany sposób, autorską metodą SmartType, która pozwala precyzyjniej dobierać propozycje. Kod można dogłębnie przeanalizować i refaktoryzować, a jego jakość jest monitorowana na bieżąco.

Do testowania można wykorzystać XCTest, Google Test i Kiwi. IDE może współpracować również z Jirą, Gitem, Perforcem, Subversion, CocoaPods i Reveal. Dodatkowe możliwości można zyskać dzięki wtyczkom.

Pełna lista języków obejmuje: Objective-C, Swift, C and C++ (C++11, libc++ i Boost), JavaScript, XML, HTML, CSS i XPath.

Środowisko można testować przez 30 dni. Do prawidłowego działania wymaga obecności Xcode w systemie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.