AppCode AppCode 2017.1.2 Build 171.4249.57

Strona główna Mac Programowanie Środowiska programistyczne
Pobierz prog​ram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AppCode to zaawansowane, zintegrowane środowisko deweloperskie dla programistów iOS i macOS. Można w nim tworzyć aplikacje w Swifcie, Objective-C i C++, ale obsługuje także inne języki. Można też tworzyć tu proste strony oraz łączyć się z wieloma systemami kontroli wersji.

Ogromną zaletą tego IDE jest możliwość automatycznego wykonywania rutynowych czynności i uzupełniania kodu, dzięki czemu oszczędza sporo pracy i pisania. AppCode świetnie uzupełnia kod, zarówno podpowiadając słowa podczas pisania, jak i w bardziej zaawansowany sposób, autorską metodą SmartType, która pozwala precyzyjniej dobierać propozycje. Kod można dogłębnie przeanalizować i refaktoryzować, a jego jakość jest monitorowana na bieżąco.

Do testowania można wykorzystać XCTest, Google Test i Kiwi. IDE może współpracować również z Jirą, Gitem, Perforcem, Subversion, CocoaPods i Reveal. Dodatkowe możliwości można zyskać dzięki wtyczkom.

Pełna lista języków obejmuje: Objective-C, Swift, C and C++ (C++11, libc++ i Boost), JavaScript, XML, HTML, CSS i XPath.

Środowisko można testować przez 30 dni. Do prawidłowego działania wymaga obecności Xcode w systemie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!