r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ArchiScale 1.6

Strona główna Mac Firma Programy branżowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ArchiScale to prosty i bardzo przydatny program dla wszystkich, którzy mają do czynienia z rysunkiem technicznym, mapami itp. Ta niewielka aplikacja ułatwia i przyspiesza niezbędne przy wykonywaniu rysunków obliczenia, w których zawsze łatwo o pomyłkę.

Galeria programu

ArchiScale pracuje w czterech trybach, pozwalających na: przeliczanie skali z rysunku na wymiary rzeczywiste; obliczanie najodpowiedniejszej skali dla rysunku, aby zmieścić go na określonym formacie papieru; przeliczanie wymiarów między dwiema różnymi skalami; tworzenie skali liniowej, którą następnie można importować do programu graficznego.

Program obsługuje metryczne i anglosaskie jednostki miary. Posiada niestety tylko angielską wersję językową, ale jego obsługa jest bardzo intuicyjna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.