ArchiScale ArchiScale 1.6

Strona główna Mac Firma Programy branżowe
Pobierz progr​am
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ArchiScale to prosty i bardzo przydatny program dla wszystkich, którzy mają do czynienia z rysunkiem technicznym, mapami itp. Ta niewielka aplikacja ułatwia i przyspiesza niezbędne przy wykonywaniu rysunków obliczenia, w których zawsze łatwo o pomyłkę.

ArchiScale pracuje w czterech trybach, pozwalających na: przeliczanie skali z rysunku na wymiary rzeczywiste; obliczanie najodpowiedniejszej skali dla rysunku, aby zmieścić go na określonym formacie papieru; przeliczanie wymiarów między dwiema różnymi skalami; tworzenie skali liniowej, którą następnie można importować do programu graficznego.

Program obsługuje metryczne i anglosaskie jednostki miary. Posiada niestety tylko angielską wersję językową, ale jego obsługa jest bardzo intuicyjna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!