Ashampoo Burning Studio Free Ashampoo Burning Studio Free 1.21.3

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo Burning Studio Free to najnowsza edycja darmowego programy do nagrywania płyt oferująca wszystkie zalety swoich poprzedników, a dodatkowo wspiera wielodyskowe kopie zapasowe, posiada zintegrowany ripper audio CD i rozszerzone wsparcie dla formatu Blu-ray.

Program oferuje takie funkcje jak tworzenie kopii zapasowych danych do jednej lub kilku płyt CD, DVD lub Blu-ray, kasowanie nośników wielokrotnego zapisu (CD-RW / DVD+RW / DVD-RW / DVD-RAM / BD-RE), wypalanie płyt Audio CD z plików WAV, MP3, FLAC, WMA i Ogg Vorbis lub WMA, tworzenie i nagrywanie obrazów płyt CD/DVD/Blu-ray, nagrywanie filmów do formatów DVD Wideo, Video CD (VCD) i Super Video CD (S-VCD) z opcją automatycznego konwertowania wideo do niezbędnych formatów.

Wśród innych funkcji oferowanych przez Ashampoo Burning Studio Free znajdziemy możliwość tworzenia skompresowanych archiwów chronionych hasłem, funkcje automatycznego podziału archiwów pomiędzy dyski CD, DVD lub Blu-ray, mechanizm odzyskiwania zawartości archiwów do oryginalnych lokalizacji czy zintegrowany ripper dysków Audio CD umożliwiający zapis utworów w formatach WMA lub WAV.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i ogranicza się w większości do wskazania danych (pliki, foldery), które mają zostać nagrane na nośnik przenośny.

Uwaga!

  • Aby uzyskać klucz licencyjny aktywujący program, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs
brak
ocena użytkownika
06.06.2016 19:33 • Recenzja do wersji 1.14.5

Darmowy, mały i szybki program do nagrywania. Spełnia swoje zadanie. Interfejs jest przejrzysty i prosty w obsłudze. Dla mało wymagających i sporadycznie nagrywających płyty użytkowników zdecydowanie wystarczy.

Darmowy, szybki, prosty w użytkowaniu, polski interfejs, bardzo dobry odczyt nagranych płyt na skrajnie różnych napędach.
Jak dla mnie nie ma.
ocena użytkownika
27.12.2014 07:26 • Recenzja do wersji 1.14.5

Program posiada to co cenię czyli minimalistyczny (w porównaniu do pokrewnych aplikacji producenta) interfejs i funkcjonalność.
Nacisk na to by robił co do nie go należy jest słuszniejszy od ubierania go w wypasiony interfejs dla cieszenia oczu i pożerania zasobów.
Szybko startuje, jako jedyny z produktów Ashampoo, których używałem do tej pory nie wymaga
rejestracji na stronie (można się uprzeć i to zrobić oczywiście) tylko działa od razu.
Wykonuje wszystkie najpotrzebniejsze funkcje jeśli idzie o dane, kopie bezpieczeństwa, obsługę obrazów płyt i mediów. Współpracuje z potężną listą nagrywarek.