r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ashampoo Home Designer za darmo dla czytelników

Strona główna Aktualności

Firma Ashampoo przygotowała kolejną bezpłatną wersję komercyjnego programu specjalnie dla czytelników naszego vortalu. Tym razem jest to program do aranżacji wnętrz - Ashampoo Home Designer.

Kupując nowe mieszkanie lub odnawiając wygląd starego warto zastanowić się nad możliwościami rozmieszczenia mebli na dostępnych metrach kwadratowych. Zamiast chodzić z miarką i rysować projekt na kartce papieru warto wykorzystać prostą aplikację, która może zdecydowanie ułatwić ten proces. Takim programem jest m. in. Ashampoo Home Designer, który pozwala stworzyć realistyczną wizualizację pomieszczeń szybko i skutecznie.

Najważniejszą zaletą Ashampoo Home Designer jest prostota obsługi. Tworzenie projektów polega w głównej mierze na przeciąganiu elementów z biblioteki i ustawieniu ich w odpowiednim miejscu w pomieszczeniu. Dodawanie wymiarów pomieszczeń jest równie proste i ogranicza się do wykonania kilku klików myszką. Gotowe wizualizacje można oglądać z dowolnej perspektywy w widoku 3D.

r   e   k   l   a   m   a

Ponadto Ashampoo Home Designer oferuje takie funkcje jak zapis listy wykorzystanych materiałów i części do formatu PDF, RTF lub XML, wykorzystywanie zdjęć jako elementów tła wizualizacji, import obiektów stworzonych za pomocą aplikacji Ashampoo 3D CAD, eksport gotowych wizualizacji do bitmap z wielu widoków, obrót i pochylenie projektu za pomocą myszy z opcją płynnego powiększenia i znacznie więcej.

Bezpłatną wersję programu Ashampoo Home Designer 1.0.0 można pobrać z naszego działu Programy -> Dom -> Aranżacja wnętrz i ogrodów
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.