Ashampoo Photo Optimizer 2 za darmo dla naszych czytelników

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Ashampoo wydała bezpłatną wersję komercyjnego programu Ashampoo Photo Optimizer 2 specjalnie dla czytelników naszego vortalu.

Ashampoo PhotoOptmizer w wersji 2.02 to program do obróbki zdjęć. Jego obsługa jest bardzo prosta, a cała obróbka przebiega automatycznie. Oczywiście nie musimy korzystać z trybu automatycznego, możliwe jest samodzielne dobranie wszystkich parametrów (w tym jasności, kontrastu, stopnia gamma). W wersji 2.0 dodano bezpośrednią obsługę aparatów cyfrowych, opcję wydruku, widok dużych miniatur i drzewa katalogów oraz tworzenie kopi zapasowych zdjęć przed obróbką. Dla naszych czytelników producent przygotował także specjalną ofertę na uaktualnienie do nowszej wersji 3.0 z 20% zniżką.

Rynkowa cena oprogramowania to w przeliczeniu około 35 złotych, ale nasi czytelnicy mogą korzystać z niego bezpłatnie. Wymagana jest jedynie e-mailowa rejestracja. Ponadto Ashampoo przygotowało specjalną zniżkę w wysokości 20% na uaktualnienie do nowszej wersji 3.0. Normalna cena uaktualnienia to niecałe 40 złotych, zaś dla czytelników vortalu dobreprogramy obowiązuje promocyjna stawka: 30 złotych (ceny mogą się wahać w zależności od kursu dolara).

Ashampoo Photo Optimizer 2.02 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Grafika -> Katalogowanie i obróbka zdjęć.

Przypominamy, że cały czas udostępniamy także bezterminowe i w pełni bezpłatne wersje: multimedialnych programów do nauki języka angielskiego Angielski At Once! i Angielski w pigułce, mapy NAVIGO - Cyfrowy Atlas Polski, programu do wystawiania faktur i obsługi magazynu +FM, narzędzia do nagrywania płyt CD/DVD Ashampoo Burning Studio, przeglądarki graficznej z możliwością edycji fotografii Photo Commander, programu do przygotowywania wizytówek i etykiet DesignPro, programu do czyszczenia dysku i rejestru systemowego Magical Optimizer, narzędzia do tuningowania ustawień systemu i aplikacji PowerUp, pakietu do optymalizacji działania systemu WinOptimizer oraz narzędzia do audytu oprogramowania PCinfo MagicEYE. Wszystkie programy zostały udostępnione przez producentów specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

© dobreprogramy