Autobeat 1.0.5

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pob​ierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Autobeat Player jest nie tylko odtwarzaczem utworów muzycznych, ale przede wszystkim narzędziem do gromadzenia utworów dostępnych w różnych miejscach.

Nie da się ukryć, że serwisy streamingowe zdominowały współczesny rynek muzyczny, a użytkownicy mogą korzystać z wielu tego rodzaju usług, przełączając się między nimi w dowolnym momencie. Chcąc jednak uniknąć wspomnianych "przesiadek", można zainstalować program Autobeat Player, a następnie cieszyć się dostępem do utworów z YouTube, SoundCloud czy lokalnej biblioteki z poziomu jednej aplikacji charakteryzującej się nowoczesnym, przejrzystym interfejsem.

Autobeat Player oferuje szereg niezwykle przydatnych funkcjonalności. Pozwala na generowanie list odtwarzania i pobieranie okładek, łatwe wyszukiwanie posiadanych utworów, a także oferuje dostęp do trybu samochodowego. Możliwe jest również przesyłanie utworów do systemów Hi-Fi. Na uwagę zasługuje ponadto synchronizacja danych w obrębie sieci Wi-Fi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!