r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Avant Browser 11 już jest

Strona główna Aktualności

Po ponad czterech miesiącach testów pojawiła się finalna wersja popularnej przeglądarki internetowej Avant Browser opartej na silniku Internet Explorer (Trident).

Program posiada kilka dodatkowych funkcji w stosunku do Internet Explorer. Główną zaletą jest możliwość otwierania wielu zakładek w jednym oknie przeglądarki (MDI - Multiple Document Interface). Bardzo wygodna jest możliwość blokowania automatycznie wyskakujących okienek.

Avant Browser od wersji 11 oferuje między innymi możliwość zapisywania ustawień profili użytkownika, ulubionych i kanałów RSS online, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z tej samej konfiguracji przeglądarki z każdego innego komputera posiadającego zainstalowany program. Przebudowie uległ również interfejs, zarządzanie ulubionymi i wygląd czytnika RSS. Ponad to autorzy zapewniają, że poprawili większość błędów, które zostały zgłoszone do wersji 10.

Najnowszą wersję Avant Browser 11 Build 6 można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Nakładki i dodatki do przeglądarek WWW

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.