AviSub 2.3

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AviSub to bezpłatne narzędzie umożliwiające wmuxowanie napisów do plików wideo. Aplikacja służy do łączenia (wgrywania) napisów w formacie SRT, SUB, TXT do filmów AVI znajdujących się na dysku twardym komputera. AviSub nie wymaga instalacji.

Korzystając z tej aplikacji, możemy połączyć pliki wideo z napisami i następnie je odtwarzać na dowolnym sprzętowym odtwarzaczu DVD lub innym urządzeniu obsługującym format DivX. AviSub oferuje niezwykle prosty i wygodny sposób na połączenie napisów z filmami zapisanymi w formacie AVI. W dodatku cały proces wmuxowania napisów do pliku wideo trwa zaledwie kilka minut. Szybkość przetwarzania danych w programie jest zależne od mocy i wydajności komputera oraz długości trwania materiału wideo.

Obsługa programu jest banalnie prosta. Wystarczy wczytać plik wideo i napisy, a następnie ustawić parametry napisów, czyli styl, rodzaj i wielkość czcionki, oraz odpowiedni kolor i język. Ostatnim istotnym krokiem jest wygenerowanie, czyli przetworzenie i łączenie filmu AVI z dostępnymi napisami. AviSub to doskonałe narzędzie dla wszystkich użytkowników korzystających z odtwarzaczy lub innych urządzeń, które nie obsługują dodatkowych napisów do filmów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 21.11.2012 17:12

"AviSub nie wymaga instalacji"
Program na pewno działa na zasadzie "portable" ?

  #3 13.09.2012 13:55

Dyzio naucz się czytać ze zrozumieniem. Kontener AVI to nie kodek DivX. Poza tym jak nie umiesz obsługiwać programów to Twoja wina.

  #2 13.09.2012 13:19

Może ktoś teraz powie jak usunąć dodane przez ten program napisy!!. Kazał mi zmniejszyć czcionkę bo inaczej nie utworzy pliku, a teraz okazuje się ze czcionka jest za mała do komfortowego oglądania.

Dyzio23   4 #1 12.09.2012 20:34

To, że sprzęt obsługuje format DivX wcale nie znaczy, że będzie odtwarzał napisy. Musi posiadać certyfikat DivX. W komputerze jedynie program DivX Player odtwarzał film z napisami, pozostałe z testowanych napisów nie "widziały".