Backlog 1.6.0

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Backlog to bardzo proste w obsłudze narzędzie to tworzenia listy zadań. Z pewnością przyda się w codziennej pracy oraz podczas wykonywania obowiązków domowych.

Korzystanie z programu Backlog ogranicza się do umieszczania zadań na liście. Możemy je gromadzić w głównym oknie aplikacji, gdzie istnieje możliwość dzielenia obowiązków na działy przedstawione w formie zakładek. Po wykonaniu danego zadania wystarczy odznaczyć je jednym przyciskiem myszy, by zniknęło z listy.

Backlog idealnie sprawdzi się niezależnie od tego, czy umieścimy w nim zadania do wykonania na dany dzień czy też taski, z którymi musimy uporać się w ciągu najbliższych dni lub miesięcy. Dzięki opisywanej aplikacji z pewnością zyskamy większą kontrolę nad zaplanowanymi działaniami bez konieczności regularnego zaglądania do kalendarza.

Choć w Backlog nie znajdziemy wielu opcji konfiguracyjnych, sami możemy zdecydować, czy obok zadania ma pojawić się data i godzina wprowadzenia go do bazy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 21.02.2018 15:13

Program sprawował się całkiem dobrze, jednak po zmianie nazwy jednego z okienek zupełnie się posypał... zakładki zniknęły, a zawartość okna rozjechała się na boki. Bez reinstalacji nie ma możliwości naprawy. NIE polecam.

  #1 01.01.2018 16:53

Program który robi nic, zajmuje 50MB? Oto potęga Qt/Electron/JS czy innego badziewia. Gdzie te czasy gdzie ludziom wystarczał gtk czy win32 a aplikacje powyżej 1MB uważano za ociężałe.