Bamboozle Machinae II

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Grę Bamboozle Machinae II zaliczyć można do kategorii puzzle, jednakże zawiera ona w sobie również składniki tak znanych pozycji jak Tetris Attack czy Rubik's Cube. Któż z nas nie lubi od czasu do czasu poukładać inteligennych klocków? Ta gra ma w sobie wszystkie zalety wymienionych powyżej kategorii. Szybkie myślenie, spryt, refleks, umiejętność szybkiego podejmowania właściwego wyboru oraz przewidywalność zdarzeń to te cechy, którymi będzie musiał wykazać się każdy, kto chce powalczyć o dobry wynik.

Oprawa graficzna oraz dźwięk stoją na przyzwoitym poziomie chociaż w tym wypadku nie to odgrywa największą rolę. Wprowadzaniu w każdy nowy układ towarzyszą ciekawe efekty 3D. Naszym zadaniem jest zdobycie jak największej ilości punktów mieszcząc się przy tym w narzuconym z góry przedziale czasowym. Gra przeznaczona jest dla jednego gracza.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!