r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Będzie µTorrent dla Linuksa

Strona główna Aktualności

Na stronie producenta oficjalnie potwierdzono wiadomość, że program µTorrent dostępny będzie także dla systemu Linux.

µTorrent to niewielki klient sieci BitTorrent oferujący spore możliwości konfiguracyjne porównywalne z takimi aplikacjami jak Azureus czy BitComet. Program umożliwia m.in. pobieranie wielu plików jednocześnie, kolejkowanie zadań, nadawanie priorytetów, limitów szybkości i wysyłania danych oraz wyświetlanie najważniejszych informacji o pobieranym torrencie. Walorem cenionym przez wielu użytkowników jest wykorzystywanie niewielkich zasobów systemowych, które sięgają około 6 MB pamięci RAM. Obecnie aplikacja dostępna jest dla systemów Windows i Mac OS X.

W połowie maja wprowadzono wersję 2.0.2 programu, a także nową funkcję rozszerzeń. Obecnie użytkownicy µTorrenta mogą ściągnąć takie aplikacje jak skaner wirusów (VirusGuard) dla sieci BitTorrent czy uGadget, który pozwala na monitorowanie plików z poziomu przeglądarki internetowej. Teraz producent µTorrenta potwierdził prace nad wersją aplikacji dla systemu Linux. Informacje na ten temat krążyły już od jakiegoś czasu. Na stronach programu w dziale Idea Bank jedno z najczęściej powtarzających się pytań dotyczyło Linuksa. Niestety, producent nie podał jeszcze konkretnej daty, kiedy wersja µTorrenta dla dystrybucji Linuksa zostanie wprowadzona.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.