r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bezpłatny Microsoft Security Essentials już po polsku

Strona główna Aktualności

Microsoft udostępnił polską wersję językową swojego bezpłatnego oprogramowania antywirusowego Microsoft Security Essentials.

Microsoft Security Essentials to bezpłatne narzędzie służące do zabezpieczania systemu Windows przez wszelakiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem - wirusy, rootkity, trojany i spyware. Program oferuje bardzo przyjazny i prosty w użyciu interfejs graficzny, trzy tryby skanowania (pełne, skrócone i użytkownika, w którym możemy wybrać dyski, a nawet poszczególne foldery), harmonogram skanowania, automatyczne (lub definiowane przez użytkownika) aktualizacje baz sygnatur, a także historię wykrytych zagrożeń. Ponadto aplikacja charakteryzuje się małym zapotrzebowaniem na zasoby systemowe i umożliwia tworzenie list wykluczeń, pozwalających definiować pliki, lokalizacje, rozszerzenia i procesy pomijane podczas skanowania.

MSE został wydany we wrześniu ubiegłego roku, ale dopiero teraz doczekaliśmy się polskiej wersji programu. Funkcjonalnie nie różni się ona od dostępnej cały czas wersji angielskiej. W przypadku gdy wykorzystywana jest wersja angielska, aby przejść na wersję polską konieczne jest odinstalowanie programu i jego ponowna instalacja z polskiego instalatora. Przypomnijmy tylko, że Microsoft Security Essentials zgodnie z licencją może być wykorzystywany wyłącznie na komputerach domowych do użytku niekomercyjnego. Wyjątek stanowi sytuacja, w której domowe komputery są jednocześnie wykorzystywane do prowadzenia małego biznesu - wówczas również mamy prawo do bezpłatnego używania programu.

r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Security Essentials w polskiej wersji językowej można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Programy antywirusowe.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.