r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Boostnote 0.8.14

Strona główna Windows Programowanie Inne programy dla programistów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Boostnote to niewielki program do tworzenia notatek stworzony z myślą o programistach. Pozwala szybko zapisywać snippety z kodem oraz tworzyć i edytować dokumenty ze znacznikami Markdown.

Galeria programu

Obsługa jest intuicyjna, aplikacja oferuje automatyczne zapisywanie tworzonych notatek jeszcze w trakcie ich pisania. Podczas notowania kodu, składnia może być kolorowana na wiele sposobów, co można skontrolować w ustawieniach. Tam też dostępne są inne opcje związane z wyglądem programu, w tym możliwość zmiany wielkości czcionki oraz kolorystyki całego interfejsu.

Stworzone w programie snippety można łatwo ze sobą łączyć, wszystkie notatki wyszukiwać dzięki wbudowanej wyszukiwarce, a wreszcie eksportować do plików TXT lub MD.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Boostnote: notatki dla programistów używających snippetów i Markdown

24
OPROGRAMOWANIE 11.09.2017 | Oskar Ziomek

W świecie programistów, co by nie mówić, najistotniejsze jest pisanie kodu. Przed przystąpieniem do pracy, oprócz samego środowiska programistycznego warto również jednak zadbać o inne ułatwiające pracę narzędzia, w tym tak błahe z pozoru czynności, jak robienie notatek. Tutaj z pomocą może przyjść Boostnote – aplikacja stworzona na bazie Electrona specjalnie z myślą o tworzeniu zapisków ze snippetami oraz wykorzystaniem znaczników Markdown. Zastosowań jest co najmniej kilka: możliwość notowania snippetów oraz łączenia ich we wspólne notatki może pomóc organizować przydatny kod podczas pracy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.