r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bullzip PDF Studio 1.1.0.161

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bullzip PDF Studio to lekkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie do pracy z dokumentami zapisanymi w popularnym formacie PDF.

Bullzip PDF Studio zawiera opcje typowe dla programów tego typu, a więc za jego pomocą będziemy mogli zapoznać się z treścią dokumentu PDF, oddalać i przybliżać obraz, przechodzić jednym kliknięciem do następnej lub poprzedniej strony oraz szybko wybrać potrzebny fragmentu poprzez wpisanie numeru stron w odpowiednim okienku.

r   e   k   l   a   m   a

Bullzip PDF Studio pozwala oczywiście na kopiowanie, przesuwanie, łączenie czy też usuwanie stron. Możliwe jest ponadto scalanie kilku dokumentów w jeden plik, a także zmiana układu stron.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
M@RX   3 #2 13.02.2018 11:53

W większości przypadków to jest prezentacja tapety, a nie opisywanego programu. Czasem wystarczyłoby tylko powiększyć okno programu, ale specjalista od screen'ów nie korzysta z tego dobrodziejstwa. Rozumiem, gdybyście wstawiali te nowe programy w setkach czy tysiącach, i konieczne byłoby siedzenie po godzinach, żeby zrobić same screeny.
To już chyba lepiej nie wstawiać screenów w ogóle, żeby nikogo nie irytować.

sacc   11 #1 24.01.2018 23:45

Co za wygłupy robicie z wyświetlaniem screeneów prezentowanych aplikacji?
Ktoś się nudzi?
To niech się rozbierze i pilnuje ubrania a nie bawi się w kulsona.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.