r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Clip Studio Paint Pro 1.6.2

Strona główna Windows Grafika Programy do malowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Clip Studio Paint Pro to jeden z najlepszych programów do rysowania na rynku. Powstał z myślą o mandze, komiksach i różnego typu ilustracjach, ma też podstawową obsługę animacji.

Clip Studio Paint Pro pozwala rysować na trzy sposoby. Z tabletem piórkowym można rysować odręcznie i w tym przypadku program będzie poprawnie interpretował nacisk, jeśli tylko tablet podaje takie dane. Krzywą nacisku można dostosować w ustawieniach programu. W Clip Studio Paint można także rysować wektorowo na specjalnych warstwach wektorowych oraz malować wypełnienia wzorami, efektami i deseniami. W programie znajduje się sporo pędzli tego typu, dzięki czemu można na ilustracjach umieszczać liście, gwiazdy, linie, wstążki, drut kolczasty i tym podobne. Więcej pędzli, materiałów i deseni można znaleźć w zasobach na stronie programu. Wisienką na torcie jest możliwość rysowania z przezroczystością, co przypomina malowanie akwarelami.

Przy kolorowaniu ilustracji można korzystać z możliwości malowania gradientem, wypełniania z automatycznym zamykaniem linii i zamalowywania drobnych fragmentów, które nie zostały wypełnione automatycznie, co znacznie przyspiesza wykończenie ilustracji. W każdej chwili można dostosować barwy i poprawić figury na ilustracji.

Przy układaniu kart komiksów można korzystać z szablonów i rysowania ramek. Do dyspozycji mamy także zestaw linijek i miarek. Przy malowaniu mangi można także szybko konwertować kolorowe ilustracje na czarno-białe, które naśladują styl komiksów.

Ten sam plik instalacyjny pozwala przez 30 dni testować dwa warianty programu: Clip Studio Paint Pro do tworzenia ilustracji i Clip Studio Paint Ex to rysowania mangi. Istnieje także wersja Clip Studio Paint Debut, przeznaczona do tworzenia animacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 29.01.2018 23:51

that's great.. keep it up.. CLIP STUDIO PAINT EX is a versatile tool for working with all kind of graphics, including manga, comics, illustrations, sketches and much more... i am also using CLIP STUDIO PAINT EX 1.7.2 (2018) latest version for free with activation.. you also get from here > https://www.getpcsofts.net/2018/01/clip-studio-paint-ex-crack-keygen-download.html

  #1 26.06.2017 21:38

Działa.Fajnie się rysuje.Sądzę że powinieneś pobrać :3

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.