Collagerator 0.9.3

Strona główna Mac Grafika Efekty fotograficzne
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Collagerator to jak nazwa wskazuje program do tworzenia kolaży ze zdjęć. Wygląd kolaży można dostosować do własnych upodobań na wiele sposobów, ponieważ program oferuje dużo opcji oraz ciekawych szablonów.

Program po uruchomieniu wita nas okienkiem, w którym wybieramy szablon oraz decydujemy jakie mają być jego proporcje. Zdjęcia można zaimportować metodą przeciągnij i upuść lub wskazać ich lokalizacje ręcznie. Interfejs jest bardzo prosty w obsłudze. Z lewej strony okna mamy podgląd jak docelowo będzie wyglądał gotowy kolaż, natomiast z prawej możemy dostosować jego wygląd. Po przejściu do zakładki „Theme” dostępnych jest kilka ciekawych opcji. Można ustawić rozmieszczenie zdjęć, dodać cienie, rozmycia, ramki oraz zmienić tło kolażu. Wszystkie te opcje można konfigurować na wiele sposobów. Warto się z nimi zapoznać, ponieważ uzyskane efekty mogą być interesujące.

Collagetor to program, dzięki któremu w kilka chwil stworzymy piękne kolaże. Gotowe dzieło można z powodzeniem zaprezentować znajomym. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję