Collagerator Collagerator 0.9.3

Strona główna Mac Grafika Efekty fotograficzne
Pobierz program

Collagerator to jak nazwa wskazuje program do tworzenia kolaży ze zdjęć. Wygląd kolaży można dostosować do własnych upodobań na wiele sposobów, ponieważ program oferuje dużo opcji oraz ciekawych szablonów.

Program po uruchomieniu wita nas okienkiem, w którym wybieramy szablon oraz decydujemy jakie mają być jego proporcje. Zdjęcia można zaimportować metodą przeciągnij i upuść lub wskazać ich lokalizacje ręcznie. Interfejs jest bardzo prosty w obsłudze. Z lewej strony okna mamy podgląd jak docelowo będzie wyglądał gotowy kolaż, natomiast z prawej możemy dostosować jego wygląd. Po przejściu do zakładki „Theme” dostępnych jest kilka ciekawych opcji. Można ustawić rozmieszczenie zdjęć, dodać cienie, rozmycia, ramki oraz zmienić tło kolażu. Wszystkie te opcje można konfigurować na wiele sposobów. Warto się z nimi zapoznać, ponieważ uzyskane efekty mogą być interesujące.

Collagetor to program, dzięki któremu w kilka chwil stworzymy piękne kolaże. Gotowe dzieło można z powodzeniem zaprezentować znajomym. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!