Collagerator 0.9.3

Strona główna Windows Grafika Fotomontaż, kolaż, mozaika
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Collagerator to kolejne darmowe narzędzie stworzone przez firmę MediaHumam z olbrzymim naciskiem na prostotę i intuicyjność obsługi. Program ten umożliwia szybkie i wygodne tworzenie efektownych kolaży ze zbioru zdjęć.

Narzędzie oferuje jedynie niezbędne funkcje, umożliwiające kreowanie ze zdjęć np. z wakacji efektu kolażu, imitującego efekt zdjęć "porozrzucanych" na płaskiej powierzchni. Wszystkie dostępne opcje pogrupowane zostały w kategoriach, odpowiadającym za aranżację efektu, obramowania i cienie fotografii oraz tło. Aplikacja pozwala na ręczne wskazywanie lokalizacji poszczególnych obrazów lub ich automatyczne rozmieszczanie. Możliwa jest także dowolna zmiana rozmiarów grafiki oraz jej obrót o zadany kąt.

Collagerator pozwala zapisywać na dysku stworzone projekty w celu ich późniejszej edycji. W ich ramach użytkownik może wykorzystywać zdjęcia zapisane w formatach BMP, GIF, ICO, JPEG, JPG, MNG, PBM, PGM, PNG, PPM, TGA, TIF, TIFF, XBM oraz XPM.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   42 #3 04.11.2015 21:17

program bezpłatny, prosty interfejs, kolaże całkiem spoko.

BettyBoop   6 #2 05.10.2013 23:44

nic to (niezalogowany: to nadal aktualne

  #1 20.07.2013 22:57

podczas próby wyeksportowania pracy do "zjadliwego" rozszerzenia, program zgłasza błąd i się zamyka.
lipa.