Collagerator Collagerator 0.9.3

Strona główna Windows Grafika Fotomontaż, kolaż, mozaika
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Collagerator to kolejne darmowe narzędzie stworzone przez firmę MediaHumam z olbrzymim naciskiem na prostotę i intuicyjność obsługi. Program ten umożliwia szybkie i wygodne tworzenie efektownych kolaży ze zbioru zdjęć.

Narzędzie oferuje jedynie niezbędne funkcje, umożliwiające kreowanie ze zdjęć np. z wakacji efektu kolażu, imitującego efekt zdjęć "porozrzucanych" na płaskiej powierzchni. Wszystkie dostępne opcje pogrupowane zostały w kategoriach, odpowiadającym za aranżację efektu, obramowania i cienie fotografii oraz tło. Aplikacja pozwala na ręczne wskazywanie lokalizacji poszczególnych obrazów lub ich automatyczne rozmieszczanie. Możliwa jest także dowolna zmiana rozmiarów grafiki oraz jej obrót o zadany kąt.

Collagerator pozwala zapisywać na dysku stworzone projekty w celu ich późniejszej edycji. W ich ramach użytkownik może wykorzystywać zdjęcia zapisane w formatach BMP, GIF, ICO, JPEG, JPG, MNG, PBM, PGM, PNG, PPM, TGA, TIF, TIFF, XBM oraz XPM.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!