r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CorelDRAW X6 Home and Student PL już w sprzedaży w Polsce

Strona główna Aktualności

Firma Corel poinformowała, że wprowadziła do sprzedaży na naszym rynku kolejną odmianę uznanego pakietu CorelDRAW Graphic Suite — w Polsce dostępny jest już CorelDRAW Home and Student Suite X6.

Ta specjalna wersja pakietu przeznaczona jest do celów edukacyjnych i zastosowań niekomercyjnych i pozwala na instalację pakietu na trzech komputerach w domu. W jej skład wchodzą aplikacje i narzędzia znane z komercyjnego odpowiednika: CorelDRAW X6 służący do tworzenia ilustracji wektorowych czy układów stron, PHOTO-PAINT X6 do edycji obrazów rastrowych, PowerTRACE X6 do przekształcania obrazów rastrowych w grafiki wektorowe, CAPTURE X6 do przechwytywania zawartości ekranu oraz CONNECT do wyszukiwania grafik, szablonów i czcionek w komputerze. Do pakietu dołączono 1000 obrazków clipart, 100 zdjęć cyfrowych, 100 szablonów projektów, 100 czcionek, a także 400 ramek i deseni.

CorelDRAW Home and Student Suite X6 jest już dostępny w Polsce w wersji pudełkowej. Sugerowana cena pakietu to nieco ponad 100 euro (w sklepach faktycznie od około 300 złotych). Pełna, komercyjna wersja pakietu CorelDRAW Graphics Suite X6 zadebiutowała w marcu tego roku. Wersję testową oprogramowania można przez cały czas pobrać z naszego portalu z działu Programy → Grafika → Pakiety graficzne.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.