reklama

CorelDRAW X6 Home and Student PL już w sprzedaży w Polsce

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Firma Corel poinformowała, że wprowadziła do sprzedaży na naszym rynku kolejną odmianę uznanego pakietu CorelDRAW Graphic Suite — w Polsce dostępny jest już CorelDRAW Home and Student Suite X6.

Ta specjalna wersja pakietu przeznaczona jest do celów edukacyjnych i zastosowań niekomercyjnych i pozwala na instalację pakietu na trzech komputerach w domu. W jej skład wchodzą aplikacje i narzędzia znane z komercyjnego odpowiednika: CorelDRAW X6 służący do tworzenia ilustracji wektorowych czy układów stron, PHOTO-PAINT X6 do edycji obrazów rastrowych, PowerTRACE X6 do przekształcania obrazów rastrowych w grafiki wektorowe, CAPTURE X6 do przechwytywania zawartości ekranu oraz CONNECT do wyszukiwania grafik, szablonów i czcionek w komputerze. Do pakietu dołączono 1000 obrazków clipart, 100 zdjęć cyfrowych, 100 szablonów projektów, 100 czcionek, a także 400 ramek i deseni.

CorelDRAW Home and Student Suite X6 jest już dostępny w Polsce w wersji pudełkowej. Sugerowana cena pakietu to nieco ponad 100 euro (w sklepach faktycznie od około 300 złotych). Pełna, komercyjna wersja pakietu CorelDRAW Graphics Suite X6 zadebiutowała w marcu tego roku. Wersję testową oprogramowania można przez cały czas pobrać z naszego portalu z działu Programy → Grafika → Pakiety graficzne.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama