Counter-Strike 1.6

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Counter-Strike 1.6 to jedna z najpopularniejszych gier wszech czasów. Ta pierwszoosobowa strzelanka rozpoczęła swój żywot jako modyfikacja do kultowego Half-Life’a, by z czasem stać się oddzielną produkcją uwielbianą na całym świecie.

Bardzo proste zasady rozgrywki sprawiają, że zabawę z grą Counter-Strike 1.6 może rozpocząć każdy fan elektronicznej rozrywki niezależnie od doświadczenia. Tytuł oferuje wyłącznie sieciowy multiplayer, w którym gracze dołączają do jednej z dwóch drużyn: terrorystów i antyterrorystów, a następnie rywalizują między sobą w rozmaitych trybach. Poszczególne zadania skupiają się między innymi na odbijaniu zakładników, podkładaniu lub rozbrajaniu bomb, przeprowadzaniu zamachów i nie tylko.

Counter-Strike 1.6 oddaje do dyspozycji wiele różnorodnych lokacji (map), a także rozmaite typy broni stworzone w oparciu o giwery wykorzystywane przez prawdziwych członków oddziałów specjalnych. W arsenale znajdziemy pistolety, karabiny maszynowe, strzelby, a także granaty, noże i wiele więcej. Kolejne pukawki czy też pozostałe elementy wyposażenia odblokujemy po osiągnięciu stosownych postępów w rozgrywce.

Konfiguracja minimalna: system Windows XP, procesor 500 MHz, 96 MB RAM, karta graficzna z 16 MB VRAM, mysz, klawiatura, połączenie z Internetem

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!