Ćwiczenia na mięśnie brzucha 4.1.2

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Trening
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Ćwiczenia na mięśnie brzucha przeznaczona jest dla miłośników sportu oraz osób, które pracują nad umięśnieniem brzucha. Przyda się zarówno trenującym kobietom, jak też mężczyznom. Twórcy zawartych w aplikacji treningów wcześniej prezentowali je na YouTube i cieszyły się tam dużą popularnością.

Program ma archaiczną, mało przyjazną i mało intuicyjną szatę graficzną. Przez to nawigacja po aplikacji jest dość trudna. Ćwiczenia na mięśnie brzucha to propozycja dla tych, którzy chcą nieco się odchudzić, a jednocześnie wyrzeźbić na brzuchu przysłowiowy kaloryfer. W aplikacji znajdziemy szereg programów treningowych, rozpisanych na kilkanaście dni i zawierających szereg rozmaitych ćwiczeń.

W wersji darmowej aplikacji do dyspozycji jest tylko jeden plan treningowy. Dostęp do wszystkich planów (także offline) i aplikacji wolnej od reklam uzyskamy, płacąc 9,64 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji