Ćwiczenia w Domu - Bez Sprzętu Ćwiczenia w Domu - Bez Sprzętu 1.1.2

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Trening
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ćwiczenia w Domu to aplikacja zawierająca różnorodne programy ćwiczeń, które można wykonywać samodzielnie i bez specjalnego sprzętu sportowego. Znajdziemy tu zestawy dla początkujących i zaawansowanych, rozgrzewki i ćwiczenia konkretnych partii mięśni.

Ćwiczenia w Domu to aplikacja dla osób, które dopiero zaczynają przygodę ze sportem. Korzystanie z niej zaczynamy od wybrania programu ćwiczeń, z których każdy ma własny kalendarz. Każde z ćwiczeń zobaczymy na animacji, która ułatwia zorientowanie się, jak należy je wykonywać, można też przejść do filmu na YouTubie z wybranym ćwiczeniem. W razie potrzeby można zmienić kolejność wykonywanych ćwiczeń.

Po rozpoczęciu treningu możemy skorzystać z pomocy wirtualnego trenera, który głosem syntezatora będzie podpowiadał, jakie ćwiczenia należy wykonać i kiedy zakończyć serię. Między cyklami zaplanowane zostały 10-sekundowe przerwy.

Aplikacja może przypominać o ćwiczeniach o wybranej porze dnia. Można też podać tu swój wzrost i kontroować wagę, na bieżąco obliczać BMI i śledzić postępy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!