Cyberduck Cyberduck 7.6.2.33520

Strona główna Mac Internet i komunikacja Klienty FTP
Pobierz pro​gram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cyberduck to uniwersalny program do przesyłania plików. Jego głównym zadaniem jest łączenie się z serwerami FTP i SFTP, ale radzi sobie także z usługami WebDAV, Windows Azure Storage, Swift (OpenStack), Amazon S3, Google Cloud Storage, Rackspace Cloud Files, Backblaze B2, Google Drive i Dropboxem.

Cyberduck jest programem bardzo wygodnym. Można w nim zapisać dowolną liczbę połączeń jako „zakładki” i łączyć się w miarę potrzeby. Przy każdej z konfiguracji do dyspozycji mamy także zaawansowane ustawienia, pozwalające pracować rozpoczynając od wybranej ścieżki albo wykorzystywać dodatkowe opcje logowania.

Dla każdej z wybranych lokalizacji można otworzyć osobne okno przeglądarki. Pobieranie plików jest bardzo proste – można przeciągnąć do okna Findera lub podwójnie kliknąć wybraną pozycję. Wysyłanie plików również może odbywać się przez przeciągnięcie pliku z Findera w odpowiednie miejsce.

Cyberduck daje również możliwość przeszukiwania zdalnych zasobów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!