Cyfrowy PC World Komputer za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

Na łamach vortalu kilkukrotnie informowaliśmy o pierwszym polskim kiosku z e-gazetami, uruchomionym oficjalnie przez firmę NetPress na początku października. Bolączką "wieku dziecięcego" tego projektu była początkowo niewielka liczba dostępnych czasopism. Jednak zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli firmy, oferta jest stale rozbudowywana. Dzisiaj do internetowego kiosku dołączył nowy wydawca - IDG Poland, z czasopismem PC World Komputer.

Jednym z atutów elektronicznego wydania PC World Komputera jest cena. Czytelnik zapłaci za pojedynczy numer jedynie 7,90 zł. (oszczędza 53% w stosunku do wersji papierowej), egzemplarz w prenumeracie kosztuje natomiast 6,90 zł. (46% taniej niż w tradycyjnej subskrypcji). Poza ceną, niewątpliwymi zaletami elektronicznych wydań są wbudowane multimedia, wyszukiwarka słów, możliwość archiwizacji w ekologicznej, cyfrowej bibliotece, a także natychmiastowa wysyłka, tuż po złożeniu zamówienia. Tradycjonalistów przywiązanych do papierowych wydań przekonać może też efektowny sposób przeglądania pisma - animacje przewracania stron i dynamiczne zbliżenia sprawiają, które sprawiają, że mamy wrażenie czytania wersji papierowej. Dla czytelników została przygotowana także niespodzianka - bezpłatny numer grudniowy PC World Komputera.

Dzięki współpracy z IDG będziemy mogli już wkrótce zaoferować naszym klientom cały pakiet magazynów poświęconych nowym technologiom. Jest to ważne m.in. dlatego, że czytelnicy ci są najbardziej otwarci na innowacyjne rozwiązania, takie jak nasze, są zatem niezwykle istotną grupą potencjalnych klientów - ocenia Bartłomiej Roszkowski, dyrektor NetPress.

Zamówień zarówno bezpłatnych (tak jak wspomniany nr PC World Komputera) jak i płatnych numerów magazynów w wersji elektronicznej można dokonywać na stronie www.netpress.pl. Magazyny dostarczane są w formacie Zinio, a do ich przeglądania służy darmowa przeglądarka Zinio Reader, którą właśnie opublikowaliśmy na łamach vortalu.

Program Zinio Reader można pobrać w dziale PROGRAMY -> Akcesoria -> Przeglądarki dokumentów

© dobreprogramy
s