r   e   k   l   a   m   a
reklama

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Wiosna powoli zbliża się do Polski, kolejny tydzień na blogach dobrychprogramów za nami, czas więc podsumować najważniejsze wpisy autorstwa użytkowników portalu.

Na początek przyjrzyjmy się dużemu, 5,5-calowemu smartfonowi Xiaomi Redmi Note 3. Telefon ten oferuje nam czytnik linii papilarnych, diodę IR, metalową obudowę, ekran Full HD i dość szybki procesor Helio X10. Z typowo sprzętowych wpisów polecamy także relację z budowy własnej obudowy HTPC. Od sprzętu przechodzimy do oprogramowania. Dużo dzieje się zarówno w świecie Linuksa jak i Windows. Każdy z systemów podąża też swoją własną drogą rozwoju, co dobrze widać we wpisie Infantylizacja i wściecz kolorów. Gdybyście mieli zbyt dużo wolnego czasu, możecie zagrać w gry. Na naszych blogach znajdziecie takie produkcje jak Shadow Of Nebula i Hearthstone.

A co z pozostałymi tematami? Użytkownik djfoxer przeanalizował system powiadomień naszego portalu i tworzy na jego bazie własny projekt. Na blogach możecie przeczytać także kolejną część cyklu Specjalista ds. teleinformatycznych, zobaczyć zdjęcia przebrań stworzonych przez graczy na IEM 2016 i podyskutować o przyszłości GlobalFoundries. Czy dawne fabryki AMD wpadną ręce Chińczyków, czy może zostaną wykupione przez Samsunga? Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic