Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Wiosna powoli zbliża się do Polski, kolejny tydzień na blogach dobrychprogramów za nami, czas więc podsumować najważniejsze wpisy autorstwa użytkowników portalu.

Na początek przyjrzyjmy się dużemu, 5,5-calowemu smartfonowi Xiaomi Redmi Note 3. Telefon ten oferuje nam czytnik linii papilarnych, diodę IR, metalową obudowę, ekran Full HD i dość szybki procesor Helio X10. Z typowo sprzętowych wpisów polecamy także relację z budowy własnej obudowy HTPC. Od sprzętu przechodzimy do oprogramowania. Dużo dzieje się zarówno w świecie Linuksa jak i Windows. Każdy z systemów podąża też swoją własną drogą rozwoju, co dobrze widać we wpisie Infantylizacja i wściecz kolorów. Gdybyście mieli zbyt dużo wolnego czasu, możecie zagrać w gry. Na naszych blogach znajdziecie takie produkcje jak Shadow Of Nebula i Hearthstone.

A co z pozostałymi tematami? Użytkownik djfoxer przeanalizował system powiadomień naszego portalu i tworzy na jego bazie własny projekt. Na blogach możecie przeczytać także kolejną część cyklu Specjalista ds. teleinformatycznych, zobaczyć zdjęcia przebrań stworzonych przez graczy na IEM 2016 i podyskutować o przyszłości GlobalFoundries. Czy dawne fabryki AMD wpadną ręce Chińczyków, czy może zostaną wykupione przez Samsunga? Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy