Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona głównaCzytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
15.03.2015 20:59
Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
Wojciech Cybulski
bDUsofRy
350132702705509833

Drodzy czytelnicy, kolejny tydzień dobiega właśnie końca, czas więc najwyższy podsumować naszą blogową scenę. Co ciekawego napisali nasi dzielni blogerzy?

bDUsofQR

Zacznijmy od wpisów typowo sprzętowych - na dobry początek proponujemy recenzję miniaturowego komputerka Bluetimes RK3288 z procesorem ARM i Androidem i przenośnej kamery SJCAM SJ5000WiFi. Mamy także tekst o historycznym Atari ST i próbę podsumowania nowego MacBooka, który został niedawno pokazany przez Apple. Polecamy także ciekawy artykuł o technologii Near Field Communication (NFC), relację z parowania Banana Pi z 5-calowym ekranem dotykowym, porównanie czystego Androida z CyanogenMod w wersji 12 i rzut okiem na tunery satelitarne używane przez polskie platformy cyfrowe. Na naszych blogach znajdziecie także pancerny telefon z Androidem (Runbo Q5S), garść gier mobilnych na ten system, pokrowiec RivaCase na 7-calowy tablet i kolejne informacje o Project Morpheus - googlach wirtualnej rzeczywistości od Sony. A co z pozostałymi tematami? Polecamy felieton napisany z okazji pierwszych urodzin Hearthstone, kolejną odsłonę cyklu Specjalista ds. teleinformatycznych, informacje o próbach przejęcia kontroli nad Siecią przez USA i objaśnienie protokołów komunikacji dla standardu Internet of Things.

350132702705706441

To oczywiście nie wszystkie wpisy, jakie pojawiają się na naszych blogach. Te, które nie znalazły się w naszym podsumowaniu, znajdziecie na naszym portalu w sekcji Blogi. Przypominamy również, iż każdy napisany przez Was wpis to szansa na atrakcyjne nagrody rzeczowe. Warto więc u nas blogować :-) Zapraszamy do lektury!

Udostępnij:
bDUsofRP