Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona głównaCzytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
18.09.2016 18:18
Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
Wojciech Cybulski
350188444787566529

Czas leci nieubłaganie, upały w Polsce powoli się kończą i mamy już za sobą połowę września. Jak w każdą niedzielę, podsumowujemy najciekawsze wpisy blogowe minionego tygodnia. O czym pisali nasi użytkownicy?

Zaczynamy od wpisu macminika poświęconego odtwarzaczowi muzycznemu Apple iPod, od którego zaczęła się moda na muzykę w formie plików. Osoby chcące rozpocząć swoją przygodę z bieganiem powinny zajrzeć zaś do wpisu kumshu, w którym autor opisuje zmagania z cyfryzacją swoich wyników w uprawianiu sportu.

Rok 2001 - tysiąc piosenek w jednym, przenośnym urządzeniu
Rok 2001 - tysiąc piosenek w jednym, przenośnym urządzeniu

Osoby aktywne na pewno docenią recenzję słuchawek iClever BoostRun. Jeżeli zastanawialiście się kiedykolwiek, czy bardziej przydatny będzie zakup tabletu czy laptopo-tabletu, koniecznie zobaczcie najnowsze recenzje przedstawicieli tych obu gatunków – Lenovo YOGA Tab 3 Pro oraz Lenovo YOGA 900.

Lenovo YOGA 900
Lenovo YOGA 900

Fani niecyfrowej rozrywki mogą na blogach przeczytać o grze planszowej Zamki szalonego króla Ludwika i Tokaido. Miłośnicy motoryzacji mają zaś możliwość zapoznać się z wrażeniami z jazdy autem Alfa Romeo Giulia. Mamy także wpis dla melomanów, instrukcję wykonywania kopii bezpieczeństwa na Linuksie i relację z reaktywacji starego laptopa Ergo Elite 2 z 266 MHz procesorem i 64 MB pamięci RAM. Zapraszamy do lektury!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)