DJ ProMixer Free Home Edition DJ ProMixer Free Home Edition 2.0

Strona główna Windows Multimedia Programy dla DJów
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DJ ProMixer Free Home Edition to darmowa wersja niezwykle rozbudowanego programu przeznaczonego do miksowania i tworzenia muzyki na komputerze. W odróżnieniu od innych aplikacji tego samego typu, umożliwia nagrywanie dźwięków, a także pobieranie i konwertowanie różnych filmów z serwisu YouTube.

Po pierwszym uruchomieniu programu należy w pełni skonfigurować ustawienia dźwiękowe. Do wyboru otrzymujemy wejście/wyjście strumienia audio (ASIO) oraz Direct Sound. Ponadto wybieramy urządzenie domyślne (słuchawki, głośniki) oraz kanały dźwiękowe dla wirtualnego miksera. Warto dodać, że aplikacja obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze urządzenia dla DJ`ów (kontrolery Midi, gramofony).

Interfejs użytkownika został zoptymalizowany i zaprojektowany przez samych DJ`ów, dzięki temu znajdziemy w nim wszystkie najważniejsze narzędzia pracy przeznaczone do miksowania i tworzenia różnych dźwięków na komputerze. Ekran programu składa się z dwóch odtwarzaczy multimedialnych, wbudowanego miksera, biblioteki multimediów i z wielu innych przydatnych suwaków i przycisków kluczowych przy miksowaniu utworów muzycznych.

W bibliotece możemy zarządzać wszystkimi plikami multimedialnymi, tworzyć grupy i podgrupy, a także wyszukiwać różne dźwięki znajdujące się na dysku twardym komputera. DJ ProMixer posiada również funkcje do automatycznego wykrywania bitów, dodawania rozmaitych efektów (echo, Flanger), a także do zmiany tempa odtwarzanego utworu muzycznego (przyspieszanie, spowalnianie).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!