r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DJ ProMixer Free Home Edition 2.0

Strona główna Windows Multimedia Programy dla DJów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DJ ProMixer Free Home Edition to darmowa wersja niezwykle rozbudowanego programu przeznaczonego do miksowania i tworzenia muzyki na komputerze. W odróżnieniu od innych aplikacji tego samego typu, umożliwia nagrywanie dźwięków, a także pobieranie i konwertowanie różnych filmów z serwisu YouTube.

Po pierwszym uruchomieniu programu należy w pełni skonfigurować ustawienia dźwiękowe. Do wyboru otrzymujemy wejście/wyjście strumienia audio (ASIO) oraz Direct Sound. Ponadto wybieramy urządzenie domyślne (słuchawki, głośniki) oraz kanały dźwiękowe dla wirtualnego miksera. Warto dodać, że aplikacja obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze urządzenia dla DJ`ów (kontrolery Midi, gramofony).

r   e   k   l   a   m   a

Interfejs użytkownika został zoptymalizowany i zaprojektowany przez samych DJ`ów, dzięki temu znajdziemy w nim wszystkie najważniejsze narzędzia pracy przeznaczone do miksowania i tworzenia różnych dźwięków na komputerze. Ekran programu składa się z dwóch odtwarzaczy multimedialnych, wbudowanego miksera, biblioteki multimediów i z wielu innych przydatnych suwaków i przycisków kluczowych przy miksowaniu utworów muzycznych.

W bibliotece możemy zarządzać wszystkimi plikami multimedialnymi, tworzyć grupy i podgrupy, a także wyszukiwać różne dźwięki znajdujące się na dysku twardym komputera. DJ ProMixer posiada również funkcje do automatycznego wykrywania bitów, dodawania rozmaitych efektów (echo, Flanger), a także do zmiany tempa odtwarzanego utworu muzycznego (przyspieszanie, spowalnianie).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #6 18.05.2015 22:00

Gdzie można pobrać ten program w wersji na 64bits do Windows 7 ?

  #5 03.05.2015 19:34

fajne

  #4 21.04.2013 22:35

Dobry program !! Teraz sąsiedzi w bloku będą mogli narzekać !

  #3 11.02.2013 17:46

Anihilator, jest to wersja 32 bitowa, więc nie dziw się, że nie działa

  #2 16.09.2012 09:48

Niestety program nie działa na moim systemie czyli windows 7 home premium 64bit

LordLysyPole   4 #1 29.07.2012 11:09

Pytanko czy tym programem mozna nadawac muzykie do radia interetowego? Bardzo wolno sie sciaga...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.